Інформаційний лист (PDF, 332 KБ)
Information Sheet (PDF, 376 KБ)
Пам'ятка (DOC, 348 KБ)
Token (DOC, 344 KБ)
Шаблон для формування тез / Pattern for theses formation (DOC, 868 KБ)
Приклади по GOST-7_1-2006 (PDF, 136 KБ)
Резолюція (PDF, 136 KБ)
Збірка тез >>
12-13 жовтня 2023 р. була проведена IV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації для відродження: національний, регіональний, міжнародний контекст», організатором якої виступила кафедра Економічної теорії та підприємництва факультету економіки та управління.
Конференція залучила велике коло науковців, практиків і студентів – понад 400 учасників, серед яких 120 студентів, з 6 країн світу, 19 міст України, 57 освітніх і наукових установ. Широка географія, специфіка діяльності і практичний досвід учасників дозволили в повній мірі висвітлити актуальні проблеми сьогодення і запропонувати ряд рекомендацій і рішень.
Конференція проводилася у змішаному форматі. На відкритті конференції з привітальним словом виступили декан ФЕУ доцент Корольков В.В. і проректор з наукової роботи професор Шаломєєв В.А., директор Української асоціації з менеджменту та бізнес-освіти Горохова Л.П. На пленарному засіданні було представлено 10 доповідей.
Другий день конференції був присвячений проведенню панельних дискусій за секціями:
СЕКЦІЯ 1: Повоєнний розвиток: економічний, політичний та соціокультурний контекст.
СЕКЦІЯ 2: Інноваційні фінансові інструменти у відновленні економіки України.
СЕКЦІЯ 3: Сучасні концепції обліку, аудиту та оподаткування в умовах економічного відновлення України.
СЕКЦІЯ 4: Публічне управління та корпоративний менеджмент в часи військової та повоєнної трансформації.
СЕКЦІЯ 5: Парадигма менеджменту для повоєнного розвитку.
СЕКЦІЯ 6: Міжнародне співробітництво та вплив глобальних процесів на економічне відновлення.
СЕКЦІЯ 7: Роль освіти і науки у відродженні економіки.
Учасники конференції обговорили широкий спектр питань, пов'язаних з інноваціями в Україні. Вони торкнулися таких тем, як інноваційна політика України на національному, регіональному та міжнародному рівнях, перебіг інноваційних процесів в різних галузях економіки, освіті, науці та технологіях, особливості інновацій в соціальній сфері і важливість швидкого впровадження інновацій в оборонній сфері. Науковці зробили значний внесок у обговорення цих питань та висунули важливі ідеї та пропозиції, які можуть стати основою для розробки інноваційної політики України.
Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам конференції, а саме: Українській асоціації з менеджменту та бізнес-освіти, Запорізькій торгово-промисловій палаті, Східно-Баварському технічному університету Амберг-Вайден (Німеччина), Університету Градец Кралове (Чехія), Економічному університету-Варна (Болгарія), Академії Куявсько-поморській (Польща), Сілезьській академії в Катовіце (Польща), Арієльському університету (Ізраїль) та всім учасникам з понад 50 наукових і освітніх установ України.
Дякуємо всім учасникам за участь в конференції і чекаємо на наших майбутніх наукових заходах!
Місто та термін проведення: м. Запоріжжя, 12 жовтня 2023 р.
Відповідальна особа: зав. каф. доц. Губарь О.В.
Контакти:
Тел.:+38(095)4456460
е-mail: nuzp.conf.2023@gmail.com
е-mail: elenagubar.zntu@gmail.com